علم گیاهان هرز

وبلاگ تخصصی در مورد علم شناسایی و مبارزه با علفهای هرز

اعلام نمرات نهایی درس علفهای هرز تا 3 روز دیگر

نمرات درس علفهای هرز

 دانشکده کشاورزی

نمرات مربوط به سوالات تستی و تشریحی مشخص شده و تا حداکثر 4 تیرماه پس از محاسبه نمره آزمایشگاه و بررسی نمونه ها، نمره نهایی اعلام خواهد شد. پس از گذشت 2 روز از اعلام نمرات، به مواردی که اعتراض شده رسیدگی شده و نمرات تایید نهایی می‌شوند.

 

دانشکده علوم (گروه شیمی)

نمرات نهایی حداکثر تا روز یکشنبه 1 تیرماه اعلام شده و دانشجویان 2 روز مهلت دارند نسبت به بررسی مجدد برگه های خود اعلام نظر کنند.

 

 

 

  
نویسنده : سید احمد حسینی ; ساعت ۱٠:٢٠ ‎ب.ظ روز ٢٩ خرداد ۱۳٩۳
تگ ها :

اطلاعیه در مورد جمع آوری بذر علفهای هرز

اطلاعیه در مورد جمع آوری بذر علفهای هرز

 

 

به اطلاع دانشجویان محترم کشاورزی می رساند با نزدیک شدن به زمان رسیدگی بذور علفهای هرز مختلف، برخی افراد نمونه بذر کافی و قابل قبول تحویل داده اند. اسامی گونه هایی که بذر آنها مورد نظر می باشد به همراه برخی مناطقی که این گونه ها در آنجا مشاهده شده و یا احتمالا وجود دارند شامل موارد زیر است:


یولاف وحشی (مزارع گندم، باغات پسته نوق، زرند و ...)

فالاریس (مزرعه دانشگاه، مزارع گندم استان کرمان و شیراز، برخی باغات پسته)

تاج خروس ریشه قرمز

سلمه تره (باغات پسته رفسنجان، مزرعه دانشگاه، مزارع جیرفت)

جودره (مزارع گندم و جو استان کرمان)

 

برخی از علفهای هرز نیز هنوز در اغلب مناطق به مرحله رسیدگی نرسیدند، اما اگر در برخی مناطق رسیده و بذور آنها خشک شده مورد قبول هستند شامل:  تلخه ، توق، تاتوره، قیاق، سوروف، گلرنگ وحشی

 

ضمنا برخی گونه ها که در دانشگاه فراوان بوده و مورد نظر نیستند شامل جوموشی، خاکشیر، خرفه، خارشتر، اسفند، کهورک می شوند و در صورت جمع آوری مورد قبول نخواهند بود.

 

لطفا قبل از جمع آوری و تحویل بذوری که در مورد آنها توضیح داده نشده و یا اطلاعی ندارید از طریق وبلاگ سوال کنید تا مشکلی در این خصوص پیش نیاید.

 

با آرزوی موفقیت

  
نویسنده : سید احمد حسینی ; ساعت ٤:۳٠ ‎ب.ظ روز ۳ خرداد ۱۳٩۳
تگ ها :